top of page

HAKKIMIZDA

Kavi Ayakkabı Sanayi ve Ticaret A.Ş. Beyazıt ve Gedikpaşa’da 1976 yılında Develi Kundura adı ile tamamiyle el yapımı olarak ayakkabı üretmeye başladı. Uzun yıllar bu sektöre hizmet veren bir firma olarak müşterilerine ürünlerini ulaştırmanın yanısıra, sektörde bir çok sanatkarın yetişmesine katkı sağlamıştır. Ayakkabının sadece İstanbul’da üretildiği bu yıllarda, Türkiye’nin bütün illlerine ayakkabı satışını gerçekleştirdi. Firmamız şimdiye kadar ayakkabı sektöründe Ayakkabı Üretimi, Ayakkabı Toplancılığı, Deri ve Kösele Toplantıcılığı alanlarında faaliyet göstermiştir, Malzeme Toptancılığı ve İşgüvenliği Ayakkabısı Üretimi alanlarında hala müşterilerine ürün ve hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

 

Kavi İş Güvenliği Ayakkabıları’nın en değerli sermayesi üretim otomasyon gücü, kaliteli ürünleri ve değerli insan kaynağıdır. Firma olarak her yıl ciromuz önemli bir oranını AR-GE çalışmalarına ayırıyoruz ve  ayakkabı sektörüne yenilikçi yaklaşımımızı yansıtmaya devam ediyoruz. Farklı sektörlerde 300’ün üzerindeki şirkete Kavi İş Güvenliği ayakkabısı sağlayarak, müşterilerimize kaliteyi uygun fiyata ulaştırıyoruz.

ShoeFactory01.jpg

RAKİPLERİMİZDEN FARKLIYIZ ÇÜNKÜ…

 

Ayakkabı sektöründe 40 yılı aşan deneyimimizle müşterilerimize kaliteli ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Endüstriyel bakış açısına sahip, işin mutfağından gelen çok deneyimli bir ekibe sahibiz.
Müşterilerimize satış yaparken gösterdiğimiz çabayı, satış sonrasında da göstererek mutlu müşteriler yaratmayı ilke edindik.
Ciromuzun yüzde 10’nunu ayırarak gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmalarıyla yeni ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz
Daha iyinin peşinde tutkuyla giden, enerjik ve dinamik Kavi ekip ruhuna sahibiz.
 

bottom of page